Kúpiť masážne lehátka – e-shop

Sprievodca výberom
masážnych lehátok


Masážne lehátka  >  Typy masážnych lehátok

Typy masážnych lehátok

1. Masážne lehátka sa vyrábajú vo viacerých farbách, zvyčajne s nosnosťou do 250 kg:

Drevené alebo hliníkové - s totožnými funkciami, zosilnené oceľovými lankami a dvoma istiacimi kolíkmi. Masážne lehátka s drevenou konštrukciou sú krásne, obľúbené, ale pozor - nehodia sa do prevádzok s teplotnými výkyvmi a vlhkosťou, napríklad do sáun.

Dvojdielne alebo trojdielne - rovnaké z hľadiska stability a vybavenia, avšak trojdielne navyše so zdvíhacou časťou pre nohy, ponúkajúce pre masáže a liečebné úkony viac polôh.

2. Masážne stoličky, taktiež z dreva alebo hliníka, sú oproti lehátkam ľahšie a s nosnosťou do 150 kg. Aj na masérskej stoličke si užijete akúkoľvek masáž. A rovnako ako ležadlo ju v priloženej taške ľahko prepravíte.

Kúpte si moderné masážne lehátka v špecializovanom e-shope.

Zdieľajte článok


Odporúčame masážne lehátka


Novinky

Medová masáž - unikátna masážna technika

Čo tak zaľahnúť na masážne lehátko a dopriať si medovú masáž? Táto unikátna technika, v ktorej sa spája pôsobenie včelieho medu a špeciálnych hmatov, z vášho tela účinne odstráni nahromadené toxíny.

Ako sa čo najlepšie pripraviť na masáž?

Ešte ste neboli na masáži? Možno sa hanbíte, neviete, čo si obliecť, čo si zobrať so sebou, čo sa od vás bude očakávať. Než si ľahnete na masážne lehátko, mal by vás správny masér s celým procesom zoznámiť.

Vybrať skladacie, alebo pevné masážne lehátko?

Zvažujete výber masážneho lehátka a neviete, ktoré si vybrať? Skladacie masážne lehátka sú ideálne pre mobilných masérov alebo občasné použitie, zatiaľ čo pri celodennej rehabilitačnej praxi určite využijete stoly s pevným stabilným základom a elektronickým zdvihom.

Prečo je dôležité mať príjemné masážne lehátko

Mnohí maséri strácajú svojich klientov len preto, že nemajú pohodlné masážne lehátko. Pre úspešné vykonávanie masérskych, rehabilitačných či kozmetických služieb je kvalita tohto vybavenia zásadná. Pritom dobré lehátko sa dá kúpiť už za menej ako 110 eur.

všetky novinky