Kúpiť masážne lehátka – e-shop

Sprievodca výberom
masážnych lehátok


Masážne lehátka  >  Ako používať masážne lehátka?

Ako fungujú masážne lehátka? Tipy na používanie lehátok

Masážne lehátko ľahko rozložíte a môžete na ňom vykonávať akýkoľvek druh masáže. Jeho plocha na ležanie je potiahnutá kvalitnou syntetickou kožou, odolnou proti vode a oleju.

Vďaka regulácii výšky, podhlavníka a ďalším možnostiam možno ležadlo konštrukčne upravovať podľa vašich potrieb. Pomôcka sa dá ľahko zložiť a preniesť.

Pred použitím - prečítajte si priložený návod

Pozorne si pred prvým použitím prečítajte návod od výrobcu, alebo predajcu masážneho lehátka. Najskôr je potrebné masážne lehátko opatrne vybrať z ochrannej tašky, alebo fólie.

Potom je potrebné správne rozložiť obe časti lehátka a postaviť ho, pokým nebudú nohy rovné. Uistite sa, či sú všetky nohy stola rovnako dlhé.

Lehátko majte vždy na rovnej ploche.

Ako ošetrovať masážne lehátko?

  • drevené lehátko (nohy) ošetrujte cca 1x za 3 mesiace prípravkom na ošetrenie dreva
  • nečistotu, prach a olej utierajte vlažnou vodou obsahujúcou prací prostriedok
  • pozor na vysoké teploty, vodu a paru, ktoré môžu ležadlo poškodiť
  • k dezinfekcii používajte výhradne dezinfekčný roztok na báze izopropanolu

Pri prenášaní používajte masérsku tašku.

Vyberte si moderné masážne lehátka v internetovom obchode

Zdieľajte článok


Odporúčame masážne lehátka


Novinky

Medová masáž - unikátna masážna technika

Čo tak zaľahnúť na masážne lehátko a dopriať si medovú masáž? Táto unikátna technika, v ktorej sa spája pôsobenie včelieho medu a špeciálnych hmatov, z vášho tela účinne odstráni nahromadené toxíny.

Ako sa čo najlepšie pripraviť na masáž?

Ešte ste neboli na masáži? Možno sa hanbíte, neviete, čo si obliecť, čo si zobrať so sebou, čo sa od vás bude očakávať. Než si ľahnete na masážne lehátko, mal by vás správny masér s celým procesom zoznámiť.

Vybrať skladacie, alebo pevné masážne lehátko?

Zvažujete výber masážneho lehátka a neviete, ktoré si vybrať? Skladacie masážne lehátka sú ideálne pre mobilných masérov alebo občasné použitie, zatiaľ čo pri celodennej rehabilitačnej praxi určite využijete stoly s pevným stabilným základom a elektronickým zdvihom.

Prečo je dôležité mať príjemné masážne lehátko

Mnohí maséri strácajú svojich klientov len preto, že nemajú pohodlné masážne lehátko. Pre úspešné vykonávanie masérskych, rehabilitačných či kozmetických služieb je kvalita tohto vybavenia zásadná. Pritom dobré lehátko sa dá kúpiť už za menej ako 110 eur.

všetky novinky