Kúpiť masážne lehátka – e-shop

Sprievodca výberom
masážnych lehátok


Masážne lehátka  >  Medová masáž - unikátna masážna technika

Medová masáž - unikátna masážna technika

Čo tak zaľahnúť na masážne lehátko a dopriať si medovú masáž? Táto unikátna technika, v ktorej sa spája pôsobenie včelieho medu a špeciálnych hmatov, z vášho tela účinne odstráni nahromadené toxíny.

Rozohriaty med sa aplikuje na chrbát, kolená a ďalšie časti tela. Špeciálne sa rozotiera, čím sú z tela vysávané choroboplodné zárodky a toxické látky uložené hlboko v tkanivách. Med vám vyčistí tiež póry a prekrví pokožku. Počas masáže sa zmení v bielošedú hmotu s naviazanými toxínmi. Masér ju odstráni pomocou uteráka a podľa potreby postup opakuje až trikrát.

Kedy si dopriať medovú masáž?

O medovej masáži uvažujte, keď sa cítite vyčerpane, keď na vás pôsobí dlhodobý stres a ste vo vleku nezdravého životného štýlu. Pomáha pri bolestiach hlavy, nespavosti, tráviacich, kĺbových problémoch a pri reumatizme či artróze.

Vďaka prírodným zložkám medu sa pravidelnou medovou masážou regenerujú aj vnútorné orgány. Preto sa po masáži môžete cítiť aj mierne unavene. To je v poriadku - vaše telo dostalo potrebné signály a intenzívne pracuje.

Medová masáž vám pomôže aj od nahromadených škodlivín - z potravy, vzduchu, liekov aj z fajčenia. Ak masér pozná akupunktúrne body na chrbte, vďaka ich stimulácii podporí vyplavenie toxínov ešte lepšie.

Med pomáha aj proti celulitíde, ak sa teda stretávate aj s týmto problémom, nechajte si med pri masáži naniesť aj na stehná a zadok. Alebo sa týmto postupom inšpirujte a skúste anticelulitídnu medovú masáž v pohodlí domova. Na stehná a zadok dosiahnete, nikoho k tomu nepotrebujete. Robte jemné hmaty a vyživujte, prokrvujte pokožku do hĺbky.

Medová masáž taktiež obmedzuje chronickú nádchu a depresie.

Nič nové pod slnkom

Med používali vnútorne aj k masážam starí Číňania, Arabi, Egypťania, Gréci aj Rimania. Všimli si, že pomáha proti starnutiu pokožky a vyhladzuje pokožku. Tá je po masáži jemná a hladká ako u bábätka.

Zdieľajte článokOdporúčame masážne lehátka


Ďalšie novinky

Medová masáž - unikátna masážna technika

Čo tak zaľahnúť na masážne lehátko a dopriať si medovú masáž? Táto unikátna technika, v ktorej sa spája pôsobenie včelieho medu a špeciálnych hmatov, z vášho tela účinne odstráni nahromadené toxíny.

Ako sa čo najlepšie pripraviť na masáž?

Ešte ste neboli na masáži? Možno sa hanbíte, neviete, čo si obliecť, čo si zobrať so sebou, čo sa od vás bude očakávať. Než si ľahnete na masážne lehátko, mal by vás správny masér s celým procesom zoznámiť.

Vybrať skladacie, alebo pevné masážne lehátko?

Zvažujete výber masážneho lehátka a neviete, ktoré si vybrať? Skladacie masážne lehátka sú ideálne pre mobilných masérov alebo občasné použitie, zatiaľ čo pri celodennej rehabilitačnej praxi určite využijete stoly s pevným stabilným základom a elektronickým zdvihom.

Prečo je dôležité mať príjemné masážne lehátko

Mnohí maséri strácajú svojich klientov len preto, že nemajú pohodlné masážne lehátko. Pre úspešné vykonávanie masérskych, rehabilitačných či kozmetických služieb je kvalita tohto vybavenia zásadná. Pritom dobré lehátko sa dá kúpiť už za menej ako 110 eur.

všetky novinky