Kúpiť masážne lehátka – e-shop

Sprievodca výberom
masážnych lehátok


Masážne lehátka  >  Ako sa čo najlepšie pripraviť na masáž?

Ako sa čo najlepšie pripraviť na masáž?

Ešte ste neboli na masáži? Možno sa hanbíte, neviete, čo si obliecť, čo si zobrať so sebou, čo sa od vás bude očakávať. Než si ľahnete na masážne lehátko, mal by vás správny masér s celým procesom zoznámiť.

Najlepšie je vziať si na masáž pohodlné a vzdušné oblečenie, pre prípad, že si nebudete vyzliekať všetko. Dobré je tiež vopred podstúpiť sprchovanie, pretože vlhká pokožka lepšie vsiakne masážne oleje.

Teraz sa už položte na masážne lehátko a zapojte intuíciu, ktorá vám pomôže spoznať odborníka. Skúsený masér ihneď vychytá bolestivé miesta a odborne zasiahne. Pritom to urobí citlivo, aby vás nič nezvládnuteľne nebolelo. Práve masér dokáže často aj chronickú bolesť doslova vyhnať z tela.

Ako sa správať pri masáži?

Masáž by mala sprevádzať upokojujúca hudba, vôňa a svetlo. Pretože má klient pravidelne dýchať, neodporúča sa rozprávanie, až na oznámenie týkajúce sa samotnej masáže a zdravotných problémov. Čo najviac sa teda uvoľnite a užívajte si každý dotyk. Len tak sa zbavíte napätia, bolesti alebo dokonca kŕčov. Masér s vašimi svalmi pracuje "tak akurát", ani príliš netlačí, ani len nehladká. Iste si sami rýchlo urobíte správny dojem a ak nabudúce vyskúšate inú masáž u iného maséra, už môžete porovnávať.

Alebo sa treba s partnerom pustite do masírovania doma. Na tento účel je vhodné zaobstarať si skladacie masážne lehátko, ktoré možno uskladniť za skriňou alebo pod posteľou. Ak by ste uvažovali o celodennom využití, je vhodnejší pevný masážny stôl, najlepšie s elektronickým zdvihom.

Zdieľajte článokOdporúčame masážne lehátka


Ďalšie novinky

Medová masáž - unikátna masážna technika

Čo tak zaľahnúť na masážne lehátko a dopriať si medovú masáž? Táto unikátna technika, v ktorej sa spája pôsobenie včelieho medu a špeciálnych hmatov, z vášho tela účinne odstráni nahromadené toxíny.

Ako sa čo najlepšie pripraviť na masáž?

Ešte ste neboli na masáži? Možno sa hanbíte, neviete, čo si obliecť, čo si zobrať so sebou, čo sa od vás bude očakávať. Než si ľahnete na masážne lehátko, mal by vás správny masér s celým procesom zoznámiť.

Vybrať skladacie, alebo pevné masážne lehátko?

Zvažujete výber masážneho lehátka a neviete, ktoré si vybrať? Skladacie masážne lehátka sú ideálne pre mobilných masérov alebo občasné použitie, zatiaľ čo pri celodennej rehabilitačnej praxi určite využijete stoly s pevným stabilným základom a elektronickým zdvihom.

Prečo je dôležité mať príjemné masážne lehátko

Mnohí maséri strácajú svojich klientov len preto, že nemajú pohodlné masážne lehátko. Pre úspešné vykonávanie masérskych, rehabilitačných či kozmetických služieb je kvalita tohto vybavenia zásadná. Pritom dobré lehátko sa dá kúpiť už za menej ako 110 eur.

všetky novinky