Kúpiť masážne lehátka – e-shop

Sprievodca výberom
masážnych lehátok


Masážne lehátka  >  Doprajte si masáž v pohodlí domova

Doprajte si masáž v pohodlí domova

Vďaka službám mobilného maséra alebo vlastnému masážnemu lehátku si môžete dopriať masáže v pohodlí domova, prípadne v zamestnaní alebo na spoločenskej akcii.

Domáce masáže sú ideálne - ich blahodarný účinok si plne vychutnáte a pretože nemusíte nikam chodiť, zostane dlho zachovaný. Ich prostredníctvom dosiahnete účinnej regenerácie tela, obnovenie vitality a životnej energie. Domáce masírovanie vítajú tiež klienti časovo zaneprázdnení či s obmedzenou pohyblivosťou.

"Či sa už jedná o zdravotný problém alebo potrebu zrelaxovať, som ochotný vám pomôcť pri riešení akéhokoľvek problému. Samozrejmosťou je vždy individuálny a pozitívny prístup," uvádza mobilný masér Peter Žakarovský.

A aké masáže si môžete vybrať?

  • chrbát + šija
  • dolné končatiny
  • chrbát + šija + d. končatiny
  • celotelové
  • mäkké techniky
  • bankovanie
  • medové
  • lávovými kameňmi

"Po masáži som sa konečne dobre vyspal," hovorí pán Ján.

Erik ho dopĺňa: "Tomu sa hovorí luxus, ak za mnou príde masér priamo domov a mám to ešte lacnejšie, ako keby som sa mal trepať niekde do masážneho centra."


Zdroj fotografie: Wonderbox.fr

Zdieľajte článokOdporúčame masážne lehátka


Ďalšie novinky

Medová masáž - unikátna masážna technika

Čo tak zaľahnúť na masážne lehátko a dopriať si medovú masáž? Táto unikátna technika, v ktorej sa spája pôsobenie včelieho medu a špeciálnych hmatov, z vášho tela účinne odstráni nahromadené toxíny.

Ako sa čo najlepšie pripraviť na masáž?

Ešte ste neboli na masáži? Možno sa hanbíte, neviete, čo si obliecť, čo si zobrať so sebou, čo sa od vás bude očakávať. Než si ľahnete na masážne lehátko, mal by vás správny masér s celým procesom zoznámiť.

Vybrať skladacie, alebo pevné masážne lehátko?

Zvažujete výber masážneho lehátka a neviete, ktoré si vybrať? Skladacie masážne lehátka sú ideálne pre mobilných masérov alebo občasné použitie, zatiaľ čo pri celodennej rehabilitačnej praxi určite využijete stoly s pevným stabilným základom a elektronickým zdvihom.

Prečo je dôležité mať príjemné masážne lehátko

Mnohí maséri strácajú svojich klientov len preto, že nemajú pohodlné masážne lehátko. Pre úspešné vykonávanie masérskych, rehabilitačných či kozmetických služieb je kvalita tohto vybavenia zásadná. Pritom dobré lehátko sa dá kúpiť už za menej ako 110 eur.

všetky novinky